Sektorler
Kozmetik
Otomotiv
Elektronik
Savunma
Sağlık
Gıda
Teknoloji Ürünleri
 
Nano Bor Teknolojisi
FHM Nanoteknoloji Akademisi
 
Bizden Haberler
 
Serfitikalar
Sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız
 
Markalarimiz
 
 
Sektorler
Elektronik

 

Enerji konusunda bataryaların kısa süreli olması, sivil hayatta cep telefonu, Pc, gibi elektronik aletlerde, Askeri sanayi de ise haberleşme ve sistem sorunları bakımından önem arz etmektedir.Bu konu Şirketimiz tarafından öncelikli olarak ele alınmış olup ,bataryaların 3 ay, 6 ay ve 1 yıl dayanıklılığı olacak şekilde, Nanoteknoloji ile batarya geliştirmek konusunda Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Radyasyon Önleyici,

Bor madenlerinin radyasyon emici özelliği dünya bilim literatürü tarafından bilinmektedir. Şirketimiz Nanoteknoloji ile radyasyon emici camlar, radyasyon emici tekstil malzemeleri, radyasyon emici aleminyum, ve radyasyon önleyici elektronik aksamlar üzerinde ar-ge çalışmalarını devam ettirmektedir.

Entegre Cip Soğutucuları

Bor Elmas Kristalleri kullanarak entegre ciplerinin daha az ısınmasını sağlamak ve işlem hacimlerini yükseltmek amacı ile geliştirdiğimiz nano cip soğutucu özel malzemeleri ile dünya elektronik pazarında kayda değer bir buluş olarak literatüre girmiş bulunmaktayız. Nano Entegre cip üretimi konusunda Japonya işbirliği sağlamış bulunmaktayız. Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

 
 
Copyright © 2013 Fhm Nano Bor. Tüm Hakları Saklıdır.