Sektorler
Kozmetik
Otomotiv
Elektronik
Savunma
Sağlık
Gıda
Teknoloji Ürünleri
 
Nano Bor Teknolojisi
FHM Nanoteknoloji Akademisi
 
Bizden Haberler
 
Serfitikalar
Sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız
 
Markalarimiz
 
 
Sektorler
Teknoloji Ürünleri

Bor madenleri  Eti Maden Genel Müdürlüğü  tarafından işlenmiş ve yarı mamül şeklinde satılmaktadır.

Borik Asit ürünleri şirketimiz ar-ge birimleri tarafından geliştirilmiş ve Nanoteknoloji ile bir çok sektörde kullanılabilecek hal getirilmiştir. Bor Karbür ve Boron Nitride olarak bilinen özel Bor elmas kristalleri 5 nano metre ile 70 nanometre arasında şirketimiz tarafından  Türkiye de bir ilk başarılarak üretilmiştir. Elde ettiğimiz özel Bor elmas kristalleri diğer sektörlerde de ön açıcı ve yenilikler açacak şekilde önemli inort malzemedir.Dünya pazarında 1 ton Bor Karbür 19 milyon avro değerinde işlem görmektedir.

Nano Bor Kaplamalı Tava ve Tencere                                                                                                                                                                           

Nano Bor Kaplamalı çelik ve aleminyum evsel ve endüstriyel aletleri konusunda son aşamada bulunmaktayız.. Nano Bor Kaplama  işlemi korozyona karşı temelde korur ve gıda asitler, ısı ve her gün bakterilerin zararlarına  karşı koyabilir . Nano Bor Kaplama yüzeyini temizlemek için güzel, kolay sağlar. Nano Bor kaplamalı ,bu tür tencere, fırın astarları, ocak, tezgah üstleri ve pullar gibi evsel ve endüstriyel uygulamalarda popüler bir kaplama yapma, bakterilerin büyümesini engeller. 

Ayrıca daha çabuk ısınma, ısıyı homojen dağıtma ve kanserojen olan diğer maddeleri kullanmadan çevreye ve insan sağlığına uygun mutfak aletleri için ideal bir çözümdür. Çalışmalarımız son aşama da olup ar-ge devam etmektedir.

 
 
Copyright © 2013 Fhm Nano Bor. Tüm Hakları Saklıdır.