Sektorler
Kozmetik
Otomotiv
Elektronik
Savunma
Sağlık
Gıda
Teknoloji Ürünleri
 
Nano Bor Teknolojisi
FHM Nanoteknoloji Akademisi
 
Bizden Haberler
 
Serfitikalar
Sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız
 
Markalarimiz
 
 
Sektorler
Sağlık

Nanoteknoloji ile Bitkisel özellikleri bir arada kullanarak tıp literatüründe yenilikler oluşturmak amacı ile ar-ge çalışmaları devam etmekte ve innovasyon çalışmalarımız hızla geliştirilmektedir.

Kanser Hastalığı    

Kanser Hastalığı tıp dünyasında kronolojik vakıa olarak yerini almıştır. Ancak Bilim dünyasının geldiği nokta İMMUN SİSTEMİ güçlü olan insanların ,her türlü kanser türünden rahatlıkla kurtulduklarını belirtmişlerdir. Bu alanda Fhm Nanoteknoloji Akademisi olarak İMMUN SİSTEMİNİ güçlendirme alanında ar-ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aldığımız sonuçlar yüzde 70 oranında başarılı olup geliştirmeye ar-ge olarak devam etmekteyiz.

Bu kapsamda  Fhm Nanoteknoloji  Bor Akademisi olarak, Dermatoloji ve Kardiyoloji alanında çalışmalara ağırlık vermekteyiz.

Damar Açıcı   

Kalp damar sistemine yönelik damar tıkanıklıkları konusunda ayrıca çalışmalarımız mevcuttur.

Dermatoloji  ürünlerimiz  Tüy Dökücü, Tüy Azaltıcı, Cilt yenileme, Kırışıklık giderici, Saç köklerini kuvvetlerini kuvvetlendirici ve saç dökülmelerini önleyici gibi dermatoloji ile ilgili konularda çalışmalarımız devam etmektedir.

ALZHEİMER 

Alzheimer konusunda ar-ge çalışmalarımız mevcuttur.

FHM  Nanoteknoloji Akademisi olarak, Universiteler ve kamu kurumları ile işbirliği konusunda ilkesel anlayışımız tüm sektörler de devam etmekte olup , bir çok üniversite araştırma hastanelerinde onkonoloji ve kardiyoloji bölümleri ile bilgi paylaşımında bulunmaktayız

GÖZ DİNLENDİRİCİ

Bilgisayar başında uzun zaman geçiren veya uzun yol araç kullanan her insanda meydana gelen göz yorgunuluğunu giderici mahiyette, göz kapaklarının ve göz damarlarının rahat kan dolaşımının sağlamak amacı ile geliştirdiğimiz GÖZ DİNLENDİRİCİ ürünümüz  dünya tıp litereatürüne yeni bir sayfa açacak niteliktedir. Çalışmalarımız devam etmektedir.

 
 
Copyright © 2013 Fhm Nano Bor. Tüm Hakları Saklıdır.